1. HABERLER

  2. HABER

  3. Ahmet Hakan, Kılıçdaroğlu'nun Seçilmesi İçin Kulis Yapmış
Ahmet Hakan, Kılıçdaroğlu'nun Seçilmesi İçin Kulis Yapmış

Ahmet Hakan, Kılıçdaroğlu'nun Seçilmesi İçin Kulis Yapmış

IFrame24 TV'ye konuşan Savcı Sayan, Doğan Grubu'nun CHP'yi nasıl dizayn ettiğini anlatırken, Kılıçdaroğlu'nun CHP'nin başına geçtiği dönemde Ahmet Hakan'ın kendisine Kılıçdaroğlu kulisi yaptığını anlattı.

A+A-

24 TV'de Ersoy Dede'ye açıklamalarda bulunan Savcı Sayan Deniz Baykal'ın kasetle istifaya zorlandığı, yerine ise Kemal Kılıçdaroğlu'nun getirildiği günlerde yaşadığı ilginç bir olayı anlattı. Sayan, CNN Türk'ün Ankara binasında Ahmet Hakan'ın kendisine "sen benim dostumsun. Baykal'ı boşver, Kılıçdaroğlu'na yanaş, Kılıçdaroğlu'nun rüzgarı esiyor, yelkenlerini şişir, siyasi geleceğini düşün" dediğini aktardı. 

Savcı Sayan konuyla ilgili şöyle konuştu: 

AHMET HAKAN BANA "BAYKAL'I BOŞVER, KILIÇDAROĞLU'NA YANAŞ, YELKENLERİNİ ŞİŞİR" DEDİ

Aydın Doğan kendisine bir Nişantaşı kedisi tutmuş, o kedi üzerinden, o garson üzerinden bize hakaret etmeye kalkışıyor. O garson bana, Kılıçdaroğlu dönemi başladığında biz ayrı düşünce gelip bana yalvaran adamdır. "Ya sen benim dostumsun, Kılıçdaroğlu rüzgarı esiyor. Baykal'ı boşver, gel Kılıçdaroğlu'na yanaş, Kılıçdaroğlu'yla birlikte ol, yelkenlerini şişir" diyen o Nişantaşı kedisi şimdi Aydın Doğan üzerinden bize saldırıyor. 

Bakınız ben inançlı bir adamım. Bütün inandığım değerler üzerine yemin ediyorum. CNN Türk'ün Ankara binasının altında Tarafsız Bölge'ye konuk olacaktık. Orada Ahmet Hakan siyah takım, mavi gömleğiyle karşımda oturup sigarasını tüttürürken, "ya sen benim dostumsun, sen benim kardeşimsin, seni severim. Sen Kılıçdaroğlu'nun yanına takıl, boşver Baykal'ı. Kılıçdaroğlu'nun rüzgarı esiyor. Yelkenlerini şişir, siyasi geleceğini düşün. Sen niye böyle bir şey yapıyorsun, niye Baykal'ı bu kadar savunuyorsun" dedi. 

AYDIN DOĞAN KÜRTLERİN SİLAHIYLA KÜRTLERİ VURDU

Bakınız Aydın Doğan bu seçimde ne yaptı? Kürtlerin silahıyla Kürtleri vurdu. Nişantaşı'ndaki insanları harekete geçirdi. Kazanılmış Kürt hakları üzerinden siyaset yaptı. Kürtleri temsil ediyorum diyen HDP barajı aştı. Hükümet kurulamıyor. 

BÜYÜK OYUNUN AYAK SESLERİNİ HİSSETMEYE BAŞLIYORUZ

Bununla paralel bir şekilde ABD Suriye'deki değişik yerlere bomba yağdırıyor. Oradaki bölgeler boşaltılıyor. Bunu çok dikkatle okumamız lazım. Türkiye üzerinde oynanan büyük oyunun ayak seslerini hissetmeye başlıyoruz. 

AYDIN DOĞAN ARADA EZİLECEĞİNİ GÖRMÜYOR

Bu yüzden, Aydın Doğan'ın günahı çok büyük. Aydın Doğan şimdi bütün Ortadoğu'yu dizayn etmek isteyen güçlerin acentesi olarak çalışıyor. Türkiye'deki hükümeti dizayn etmek için çalışıyor. AK Parti'yle, AK Parti'nin kurucu genel başkanı Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan arasına nifak sokmaya çalışıyor. Ama arada ezileceğini görmüyor. Ya da bir intihar saldırısında bulunuyor.

STAR

HABERE YORUM KAT