Ağaoğlu’ndan Zekeriya Öz Açıklaması

06.01.2014 21:22
Ağaoğlu’ndan Zekeriya Öz Açıklaması
Ağaoğlu Şirketler Grubu, İstanbul Başsavcıvekili Zekeriya Öz’ün Dubai seyahatiyle ilgili bir açıklama yaptı.

Ağaoğlu Şirketler Grubu, İstanbul Başsavcıvekili Zekeriya Öz’ün Dubai seyahatiyle ilgili, "Dubai temsilciliğimizin, Sayın Savcı ile çok öncelere dayanan tanışıkları çerçevesindeki bu ağırlama temsilcimizin inisiyatifiyle gerçekleşmiş olup bilgimiz dahilindedir" açıklamasında bulundu.

Ağaoğlu Şirketler Grubu'ndan yapılan açıklamada, bugün bazı gazetelerde yer alan İstanbul Başsavcıvekili Zekeriya Öz’ün Dubai seyahati konusundaki haberlere ilişkin, kamuoyunu bilgilendirme gereği doğduğu belirtilerek şu ifadelere yer verildi:

"Söz konusu ağırlama, 15 yıldır bölgede yerleşik bulunan ve son 2 yıldır Körfez bölgesindeki faaliyetlerimizi yürüten temsilciliğimiz tarafından gerçekleştirilmiştir. Dubai’de bulunan bu temsilciliğimiz yalnız grubumuz şirketlerine değil, tüm iş dünyamızın hizmetine sunduğumuz, ülkemize büyük katma değer kazandıran ve oldukça önemli ekonomik işbirliklerinin geliştirilmesine zemin hazırlayan bir temsilciliktir. Dubai temsilciliğimizin, Sayın Savcı ile çok öncelere dayanan tanışıkları çerçevesindeki bu ağırlama, temsilcimizin inisiyatifiyle gerçekleşmiş olup bilgimiz dahilindedir. Kamuoyunun bilgilerine sunarız."

  • Yorumlar 0
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
PANO
KARİKATÜR
Tüm Hakları Saklıdır © 2001 Haksöz Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0 212 635 43 75 | Faks : 0 212 631 55 27 | Haber Yazılımı: CM Bilişim