1. HABERLER

  2. HABER

  3. Aday Oldu, Kalbi Artık Teklemiyor!
Aday Oldu, Kalbi Artık Teklemiyor!

Aday Oldu, Kalbi Artık Teklemiyor!

ETÖ sanığı Prof. Dr. Mehmet Haberal, CHP’den milletvekili adayı gösterilmesinin ardından sağlığına kavuştu!

05 Mayıs 2011 Perşembe 02:41A+A-

Avukatları, Mehmet Haberal'ın, CHP'den milletvekili adaylığının açıklanmasının ardından müvekkilinin sağlık durumu hakkında hiçbir olumsuz açıklama yapmıyor.

İkinci Ergenekon Terör Örgütü davası tutuklu sanıklarından eski Başkent Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Haberal, CHP'den milletvekili adayı gösterilmesinin ardından sağlığına kavuştu! Mehmet Haberal'ın avukatları, müvekkilinin, CHP'den milletvekili adaylığının açıklanmasından bu yana, Haberal'ın sağlık durumu hakkında ne bir yazılı açıklama yapıyor, ne de kamuoyunu bilgilendiriyor.

Haberal, İstanbul Üniversitesi (İÜ) Kardiyoloji Enstitüsünde 670 gün kaldı, ölümcül risk taşıdığı, hareket ettirilmesinin tıbben uygun olmadığı iddia edildi. Prof. Dr. Haberal'ın, sevkedildiği Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 3 gün içerisinde sağlıklı olduğunu ortaya çıkardı ve Adli Tıp Kurumu'ndan gelen yazıyla Silivri Cezaevi'ne gönderildi.

Haberal'ın sağlık durumu hakkında sürekli açıklama yapan avukatları; CHP'nin, Mehmet Haberal'ın, Zonguldak 1. Sıra Milletvekili adayı olduğunu açıklamasının ardından suskunluğa büründü.

KENAN KIRAN / YENİ AKİT

HABERE YORUM KAT

1 Yorum