9 Bin Siyonist Berlin’e Göç Etmek İstiyor

11.10.2014 21:00
9 Bin Siyonist Berlin’e Göç Etmek İstiyor
Büyük hayallerle işgal rejimine gelen Siyonistler umduklarını bulamayınca geri dönmek istiyorlar.

Siyonist işgal rejimindeki Kanal-2 televizyonu, “Berlin’e Yolculuk” kampanyasını başlatanlara dayanarak verdiği haberde, 2014 yılında Almanya’nın başkenti Berlin’e göç etmek isteyenlerin 9 bine ulaştığını belirtti.

Berlin’e göçü düzenleyen ve teşvik edenlerden biriyle görüşen Kanal-2 televizyonu muhabiri, başvuruda bulunanların çoğunun güvenlik sorunuyla pahalılıktan bıktıkları için göç etmek istediklerini söyledi.

Koordinatörlerden biri de Alman haber dergisi Der Spiegel'e yazdığı makalede Almanya Başbakanı Angela Merkel’den kendilerine 25 bin işçi vizesi vermesini talep ettiklerini ve şu anda bu talebin cevabını beklediklerini ifade etti.

Koordinatör, kampanyanın Almanya’nın Berlin şehrinden Washington, New York, Londra, Miami, Los Angeles, Kostarika gibi dünyanın başka şehirlerine uzamasını beklediklerini söyledi.

Girişimi destekleyenlere çağrıda bulunan koordinatör, Tel Aviv’deki Rabin Meydanı'nda toplanıp göç etme taleplerini dillendirmelerini istedi. Şimdiye kadar bin civarında Siyonistin gösteriye katılacağına dair talebini ilettiği ifade edildi.

Diğer taraftan Berlin’e göç kampanyasını eleştiren Siyonist Maliye Bakanı, kampanyayı düzenleyenleri halkı kandırmakla suçladı. 

FİEM

  • Yorumlar 0
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
PANO
KARİKATÜR
Tüm Hakları Saklıdır © 2001 Haksöz Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0 212 635 43 75 | Faks : 0 212 631 55 27 | Haber Yazılımı: CM Bilişim