1. HABERLER

  2. HABER

  3. 5 Dakika Arayla İki Şehirden Bildirdi
5 Dakika Arayla İki Şehirden Bildirdi

5 Dakika Arayla İki Şehirden Bildirdi

Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Atilla Sertel, 5 dakika arayla iki şehirden Gezi Parkı olayları değerlendirmesinde bulundu.

A+A-

Gezi Parkı eylemlerini provoke eden ve RTÜK tarafından cezalandırılan Halk Tv’ye bağlanan Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Atilla Sertel, 5 dakika arayla iki şehirden Gezi Parkı olayları değerlendirmesinde bulundu.

Atilla Sertel 17:49’da İstanbul’da

Haber7.com ekibi skandalı şöyle haberleştirdi:

“Gezi Parkı olaylarını değerlendirmek üzere Halk TV’ye telefonla canlı bağlanan Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Atilla Sertel, 17:49’da Şişli’deki Halaskargazi Caddesi’nde meydana gelen olayları aktardı. Polisin sert müdahalesinden dert yanan Sertel, bu olaylardan bahsederken kullandığı provoke edici sözler dikkatlerden kaçmadı.

Atilla Sertel 17:55’te İzmir’de

Aynı Atilla Sertel bu kez, İstanbul’daki bilgi aktarımından yaklaşık 5 dakika sonra bu kez İzmir’deymiş gibi tekrar telefonla Halk TV’nin canlı yayınına bağlandı. Sertel, programın sunucusu Lale Ozan Arslan’a bu kez de İzmir’de olduğunu söyledi. Sertel’in bu sözleri söylerken saatler 17:55’i gösteriyordu.”

HABERE YORUM KAT