1. HABERLER

  2. İSLAM DÜNYASI

  3. FİLİSTİN

  4. 30 Bin Mossad Ajanının Bilgisi İnternette
30 Bin Mossad Ajanının Bilgisi İnternette

30 Bin Mossad Ajanının Bilgisi İnternette

MOSSAD'ın Sitesini Çökerten Anonymous, 30 Bin Siyonistin Bilgilerini Yayınladı.

A+A-

Anonymous hacker grubu, internet sitelerini çökertme eylemleri düzenleyen bir başka hacker grubuyla birlikte MOSSAD'ın resmi sitesini çökerttiğini ve istihbarat bilgilerini ele geçirdiğini açıkladı.

Kızıl hacker grubu RedHack, saldırıdan sonra twitter hesabına, “Filistinli çocukların yanındayız. Bu saatten sonra yakalansak, işkence görüp öldürülsek bile gam yemeyiz” yazdı.

Twitter'dan MOSSAD’ın saldırı altında olduğunu kaydeden RedHack, saldırıyı Anonymous’un bir kolu olan sector404 isimli hacker grubunun gerçekleştirdiğini ve RedHack olarak saldırıya destek verdiklerini duyurdu.

Dün akşam MOSSAD'ın resmi internet sitesini çökerttiklerini duyuran grup, daha sonra MOSSAD için çalışan 30 bin kişinin isim ve bilgilerinin yer aldığı dokümanları paylaştı.

RedHack'in paylaştığı dosyalara ulaşmak isteyenler nedeniyle paylaşılan adreslere yoğunluk yaşandı ve söz konusu linkler de çöktü. Sonrasında ise dosyalar başka adreslerden yeniden paylaşıldı. Yayınlanan bilgiler arasında ajanların kimlik bilgileri, e-mail adresleri ve telefon numaraları olduğu belirtildi.

 

HABERE YORUM KAT

1 Yorum