1. HABERLER

  2. İSLAM DÜNYASI

  3. FİLİSTİN

  4. 3 Yaşındaki Oğlunu Son Kez Öpüp Kokladı
3 Yaşındaki Oğlunu Son Kez Öpüp Kokladı

3 Yaşındaki Oğlunu Son Kez Öpüp Kokladı

Siyonist İsrail saldırılarının sebep olduğu felaket nedeniyle Gazze'de annelerin feryadı dinmiyor.

A+A-

Siyonist İsrail saldırısından yaralı kurtulan bir anne, uyanır uyanmaz sorduğu 3 yaşındaki oğlunun İsrail tarafından katledildiğini öğrenince dünyası başına yıkıldı. 3 yaşındaki çocuğunun cesedine son kez sarılan annenin yürek yakan fotoğrafları, dünyayı ağlatıyor.

İsrail'in katliam yaptığı Gazze'de insanlık dramı bitmiyor. İsrail, 28 gün boyunca gerçekleştirdiği saldırılarda çoğu çocuk, binlerce sivili katletti. Şati Mülteci Kampı'nda yaşayan El-Baki ailesi de çocuğunu kaybetti.

Uyanır uyanmaz oğlunu sordu

Evlerinde oturduğu sırada İsrail uçaklarının saldırısına uğrayan ailenin annesi ağır yaralı bir biçimde Gazze'deki Şifa Hastanesi'ne kaldırıldı. 4 kişilik aileden sağ kurtulan tek kişi olan anne, uyanır uyanmaz çocuklarının durumunu sordu.

Son kez öpüp kokladı...

Aldığı cevap karşısında dünyası başına yıkılan anne ailenin en küçük çocuğu olan Kamal'i defnedilmeden önce görmek istedi. Doktorlar, saldırılarda ailenin diğer 2 bireyiyle birlikte hayatını kaybeden 3 yaşındaki Kamal'i hastaneye getirdi. Oğlunun cansız bedeni karşısında gözyaşlarına boğulan anne onu son kez öpüp kokladı.

Kardeşi ile defnedildi

Küçük Kamal, bir süre sonra akrabaları tarafından annesinin yanından alınarak kendisinden 4 yaş büyük olan Esma ile birlikte bir alana götürüldü. İki çocuk cenaze töreninin ardından diğer Gazzeli çocukların yanına defnedildi.

060820141419598393062_3.jpg

060820141420078392287_3.jpg

Yeni Şafak

HABERE YORUM KAT

1 Yorum